Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
Regulamin Regulamin sklepu BRYMOREX Spółka z o. o. Spółka komandytowa
 

Siedziba: Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Filia: ul. Młodzianowska 77 26-600 Radom

NIP: 521 368 65 96 KRS: 0000538375

Tel. 48 369-90-90 Fax: 48 369-90-98

 

I.                    INFORMACJE OGÓLNE

1.       Regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep www.brymorex .eu   Dane adresowe i  kontaktowe ze sklepem dostępne w zakładce „kontakt”

2.       Złożenie  zamówienia  w sklepie jest równoznaczne z akceptacją  niniejszego Regulaminu.

II.                  PRZEDMIOT  TRANSAKCJI

1.       Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub dystrybutora na warunkach zawartych w kartach gwarancyjnych.

2.       Każdy produkt ma podane dwie ceny w PLN: netto i brutto.

III.                ZAMÓWIENIA

1.       Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu  poprzez mechanizm koszyka zakupowego,  pocztą e-mailową bądź  faxem.

 2.       W celu prawidłowego funkcjonowania sklepu  zaleca się stosowanie przeglądarki internetowej Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome

3.       W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia z powodu braku dostępności towaru (w przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego) zobowiązujemy się do zwrotu pieniędzy Kupującemu.

4.       Po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym zostaje automatycznie wysłane na podany adres e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia.

5.       Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą Vat. Dokonując zakupu w sklepie nabywca akceptuje wystawianie faktury bez podpisu kupującego.

6.       Szczegółowe informacje odnośnie form płatności  i  dostawy oraz kosztów dostawy towaru podane są w zakładce „warunki i koszty dostawy”

 7.       Czas wysyłki uzależniony jest od wybranego sposobu płatności, w szczególności od momentu uznania konta Sprzedającego w wypadku form płatności przed wysyłką Towarów.  Zamówienia składane przez sklep internetowy będą realizowane nie wcześniej niż 24 godziny po przyjęciu zamówienia.

8.       W momencie odbioru przesyłki  odbiorca powinien sprawdzić czy opakowanie nie zostało naruszone, czy towar nie jest uszkodzony.

9.   Oferta  na produkty promocyjne ważna do wyczerpania zapasów.

10.   Kupujący będący konsumentem lub osobą fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie wpisów do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (art. 38a ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2020.287 tj. z dnia 2020.02.21), może odstąpić od umowy i zrezygnować z podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że produkt jest w oryginalnym opakowaniu i był właściwie magazynowany. Sprzedający zwraca kwotę równą cenie towaru powiększoną o najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego, podmiot odstępujący od umowy ponosi jedynie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do sprzedającego.

11.   Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość o którym mowa w pkt powyżej, realizowane jest poprzez złożenie w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki oświadczenia w formie elektronicznej na adres
brymorex9@brymorex.com.pl lub na piśmie na adres filii firmy BRYMOREX sp. z o.o. sp. k. ul. Młodzianowska 77, 26-600 Radom. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego w załączniku. Przesyłkę należy nadać na adres filii BRYMOREX Sp. z o.o. sp. k. ul Młodzianowska 77, 26-600 Radom.

12. Sprzedawca zastrzega, że zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu cywilnego wyłączona jest odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi w przypadkach kiedy kupującym jest przedsiębiorca lub osoba fizyczna zawierająca umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością godpodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, odostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (art. 38a ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2020.287 tj. z dnia 2020.02.21)

13. Warunki reklamacji i zwrotów zostały opisane w zakładce "reklamacje i zwroty".

14. Jako nowy załącznik został dodany wzór odstąpienia od umowy.

15. Aktualne dane firmy BRYMOREX SP. Z O.O. SP.K. można pozyskać z rejestru prowadzonego przez Sąd XIII Wydział Gospodarczy Warszawa nr KRS: 0000538375
Załączniki:
image thumb attachment
regulamin_brymorex_sp._z_o.o._sp._k.. dodano: 2021-01-08 12:48:42 rozmiar: 50 kB
image thumb attachment
wzor_odstapienia_od_umowy_sp.z_o.o._sp.k.2 dodano: 2021-01-08 12:48:56 rozmiar: 27 kB
PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH ZAPYTAJ O INDYWIDUALNY RABAT