Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.
O firmieBRYMOREX
sp. z o.o. sp.k. jest firmą, której głównym udziałowcem jest Cezary Brymora. Firma działa od 1988 roku, nieprzerwanie przekształcając się, inwestując i poszerzając swoją działalność. Obecnie zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości elementów złącznych, narzędzi, elektronarzędzi oraz artykułów metalowych i budowlanych, na które składa się ponad 20000 pozycji asortymentu w ciągłej sprzedaży.

Położenie firmy, infrastruktura, posiadane środki transportu i zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry pozwala na terminową realizację nawet bardzo dużych zamówień. Najlepszym dowodem możliwości firmy jest wzrastająca liczba odbiorców krajowych oraz stale rosnący eksport.
Ilość pozycji asortymentu i nowoczesny komputerowy system magazynowania pozwala na szybką i pełną kompletację dostaw dla zakładów, hurtowni i sklepów. Udzielane rabaty i wydłużone terminy płatności, czynią współpracę z nami konstruktywną i owocną

        
20 000 pozycji asortymentu w ciągłej sprzedaży
  • kompletacja dostaw dla zakładów, hurtowni i sklepów
  • dla odbiorców hurtowych stałe rabaty i wydłużone terminy płatności
  • na wszystkie wyroby udzielamy gwarancji jakości
  • realizujemy sprzedaż wysyłkową (dostawy cały kraj 24-48 godzin)
BRYMOREX prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zamówione towary dostarczamy własnym transportem lub firmami spedycyjnymi. W sprawie sprzedaży wysyłkowej prosimy o kontakt telefoniczny 0-48 369-90-90 lub e-mail handel@brymorex.com.plDLA ZAKUPÓW HURTOWYCH UDZIELAMY ATRAKCYJNYCH RABATÓW!

BRYMOREX Spółka z o.o.  Spółka komandytowa
SIEDZIBA: 00-867 Warszawa, Jana Pawła II 27
DZIAŁALNOŚĆ 
HANDLOWA: 26-600 RADOM UL. MŁODZIANOWSKA 77
NIP 521 368 65 96 
KRS nr
0000538375 XIII Wydział Gospodarczy WarszawaPRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH ZAPYTAJ O INDYWIDUALNY RABAT